Shaanxi Yahua освітлення електричного обладнання Лтд


Shaanxi Yahua освітлення електричного обладнання Лтд була створена в 2001 році, що спеціалізується на розробці, виробництву, продаж і установка відкритий світлодіодні ліхтарі. Наші головні продукти включають вулиці світло, сонячних вулиці світло, Світлодіодна висока бухти світла, Світлодіодний світло повені, світлодіодні краєвид, висока щогли світло і т. д.


Наша продукція пройшла CE, ROHS, ISO9001, CQC сертифікат і наші світлодіодні ліхтарі в основному експортується в США, Європі, Африці, ОАЕ, Філіппіни, Бразилії і т. д. Країн.


За ці кілька років ми розбили вузькі місця найбільш критичних технології в високу потужність світлодіод, вирішення проблем інтенсивності світла, люмен, теплового випромінювання, світло затухання ефективно. Тим часом наша компанія побудувати національного шосе великомасштабних дорожньому освітленні і міських виробки світлодіодні освітлення проектів.

Наша продукція одержала хорошу репутацію наших покупців

Yahua освітлення створила професійну команду старший інженерів і дизайнерів та хотіли б надати для наших клієнтів розчин високої стандарт Світлодіодне освітлення та хороший сервіс.


Покращення якості освітлення, напрямок освітлення каталог місто!