Вулиця світлодіодні легкої заміни традиція світлодіодні дорожньому освітленні

Глобального клімату конференцію COP21 конференції в Парижі, Philips випустив доповідь про освітлення, СВІТЛОДІОДНЕ освітлення світлодіодні вулиці світло заміна традиція Світлодіодне освітлення дороги принесе безпрецедентне великомасштабні енергоефективності на по всьому світу.

Дослідження andquot; Білий Світлодіод Revolutionandquot; що всі майбутні освітлення буде замінено світлодіодні ліхтарі і велику допомогу у скорочення викидів вуглецю, близько 1400 в 2030 році зменшити один мільйон тонн (Megaton), еквівалентну зберегти 272 млрд євро (що еквівалентно приблизно 1.9262 трлн юанів ЮАНІВ).

Поодинці освітлення споживання електроенергії припадає на 19% глобального електроенергії та еквівалентна 6% глобальні викиди вуглецю. Таким чином, значні Глобальна Енергія використовують такі, як технологія освітлення світлодіодні зможе пройти довгий шлях, щоб допомогти скоротити викиди вуглекислого газу.

Але цей випадок повинні забрати темпами, Philips оцінюється рости як демографічний вибух, Урбанізація прискорити і підвищення якості життя, в порівнянні з 2006 року в 2030 році, буде потрібно ще 35% потреб освітлення. З 2006 року є також вихідного виклику clarion Philips нагадати підтяжку обличчя, коли Енергозберігаючі лампи. З того часу освітлення це допоможе знизити вуглецевий слід due.

Клімат Група вже давно в акції користування світлодіодні ліхтарі, тому що це один з найшвидших і найефективніших методів. Це може не тільки скоротити викиди вуглекислого газу, а також зберегти великі суми грошей. Philips оцінює, що всі зовнішнього освітлення в світлодіодні facelift запобіжить 110 мільйонів тонн вуглекислого газу в атмосферу і в 2030 році зберегти 21 млрд євро (еквівалентно приблизно 148.7 мільярдів юанів).

Однак, для досягнення цієї мети facelift уряди сприяти політики і вийти механізм для Найнижчі споживання електроенергії та нетрадиційного Енергозберігаючі лампи мають важливе значення, крім заохочувати фінансових установ, щоб допомогти фінансувати такі програми є також важливими.

В той же час високу якість зв'язку з широкою громадськістю не є просто освітлення Енергозберігаючі функції також є дуже важливими. Сучасним освітленням рішень, таких як Світлодіодна лампа може допомогти створити більш привабливими, більш придатний для використання в місто і створити більш привабливим і динамічні середовища проживання.