Світлодіодні вуличний освітлення: енергетичної ефективності, безпеки та привабливі міського ландшафту

Світлодіодні вуличний освітлення: енергетичної ефективності, безпеки та привабливі міського ландшафту

Сучасної вулиці Світлодіодного освітлення зберігає значною рівнів енергії та витрати, покращує міських безпеки, дозволяє привабливим атмосферу варто жити в і стійко знижує викиди CO2. Як інвестиційний проект тому здатні досягти позитивних містобудування, швидше, ніж інші проектів модернізації підприємств. Місцеві ради мають широкий спектр різних фінансування та субсидії програми доступні для них.

Згідно з недавнім опитуванням технічного стану освітлення вулиць за оцінками 51% радами, як потребує оновлення. Це розширювана за різних інших європейських країн. У попередніх проектах ремонти Yahua освітлення зміг заощадити до 85% освітлення накладних витрат за рахунок використання енергозберігаючі світлодіодні освітлення та систем інтелектуальні світло управління, одночасно досягнення поліпшення якості світла.

його дочірня компанія Siteco надати повний асортимент високої ефективності, інтелектуальні світлодіодні рішення для сучасних, енергозберігаючі і міцний міських освітлення. Для районних рад будь-якого розміру, прагнучи дизайн майбутнього життєрадісним нижчим, енергозбереження, безпечної, привабливим і мережевих чином.