100w, 120w, 150w 200w водонепроникний пилоподібний світлодіодний високошвидкісний ламповый лампи, що використовується для зберігання складських ферм

Відомості про продукт

100w, 120w, 150w 200w водонепроникний пилоподібний світлодіодний високошвидкісний ламповый лампи, що використовується для зберігання складських ферм

Світлодіодні зарядні світильники для систем HID для клієнтів, які прагнуть заощадити на технічному обслуговуванні та знизити електроенергію. Вони забезпечують ідеальне світло та покриття для виробництва, складування, зберігання, роздрібної торгівлі, продуктових магазинів, тренажерних залів, фабричних та інших високоякісних виробів. Високоякісні світлодіодні лампи Yahua Lighting є світлодіодними та прості в установці.

Пункт

Світлодіодна високошвидкісна лампа

Бренд

Ягуа освітлення

Влада

100watt-200watt

Світлова ефективність лампи

110лм / м

CRI (Ra ≧)

70

IP рейтинг

54

Вхідна напруга (V)

AC85-265V

Чіп

Epistar / Philips3030

Корпус лампи

Алюмінієвий сплав

Робоча температура ( ℃)

-40-60

Час роботи (годину)

50000 годин

Сертифікація

CE, ROHS, CCC, CQC

Гарантія

3-5років

Застосування

Склад, супермаркет, Стадіон

Переваги:

1. Лідований водій: Тайвань Meanwell керував водієм, найбільш надійним і стабільним.

2. Блок живлення для лиття під тиском, найкраще захистити диск.

3. Радіація: алюмінієві плавці з структурою отворів, найкраща теплопоглинання, швидкість потоку повітря, поліпшення продуктивності розсіювання тепла.

4. Світлодіодний бренд: Приймайте світлодіоди Bridgelux та Cree, супер яскраві світлодіоди, високий просвіт, тривалість життя.

5. Навколишнє середовище, без свинцю, відсутність забруднення повітря, відсутність ртуті.

6. Унікальна технологія обробки поверхні, добре декорована, новий стиль, простий в установці, низька вартість обслуговування та широкий спектр застосування.

У межах цих світових відомих виробників та підрядників світлодіодів High Bay Light у Китаї YAHUA є надійним постачальником, що має велику потужність 100W, 120W, 150W 200w, водонепроникний пилоподібний світлодіодний підсвічений світлодіодний лампой, який використовується для ведення торгівельних проектів у сільському господарстві. З товарами для продажу, ви можете оптової світлодіодні High Bay Light хорошого дизайну за низькою ціною і низькою ціною від нашої фабрики.

Розслідування