240W вулиця світлодіодні освітлення великий проект Pass приймального контролю

Yahua освітлення готової високої потужності вулиці світлодіодні 240w з 4 доріжками, 2-х напрямках, 25 м полюс інтервали, 10 м висота установки, Yahua освітлення успішно виграв у торгах з власним сильні технічних здатність хороший продукт, відмінні післяпродажне service та якості передових операційна система. Цей проект в основному включає в себе в нові дороги освітлення інструкція включаючи дороги базового фонду, електропроводки, електрика, встановити полюсі світла і світлодіодним лампою вулицю. Всі проекції вулиці світлодіодні лампи і ліхтарні стовпи виробляються нашого заводу Yahua освітлення.

Жорсткі вимоги в компанії кваліфікації, lamp технології, джерело світла технології тощо зажадав для цієї програми.

Відповідно до введення від вулиці світло Мінжитлокомунгоспу світлодіодні має переваги забруднення, мало електроенергії, висока світловіддача, великий термін експлуатації, і т. д. Світлодіодні лампи проекту засоби до великого енергозбереження місто освітлення та покращення безпеки та comfortness при їзді по Шеньсі, Xiand #39; послугами

Тим часом замовниками є також задоволені з плоским плита проект, відмінним тепло розсіювання дизайн, системи запатентована асиметричний розподіл світла, легкого монтажу та обслуговування тощо. Вони впевнені, що буде більше можливостей співробітництва в майбутньому.

Світлодіодні ліхтарі вулиці за допомогою в цій високої потужності вуличні світлодіодні і ГЕС вулиці світло модифікованої світло проекту:

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цей продукт, будь ласка, перевірте ourLED вуличний освітлення weisites. Дякую