Висота та опис конструкції високого підніжжя

1, квадратний високополюсний дизайн лампи висоти: 25 метрів, світловий полюс для восьмикутного стержня, розділений на три секції, товщина від верху донизу: 6 мм, 8 мм, 10 мм, калібр: 280 мм, під калібр: 560 мм, проектний максимальний опір вітру до 60м / с. Він складається з 3 секцій штекерів, з високоякісною сталевою пластиною фланця діаметром 950 мм, товщиною 25 мм.

2, полюсну лампу та стент з високоміцної високоякісної сталевої плитки великим одноразовим гнучким формуючим згинаючим верстатом, автоматично сформованим підводним дуговим зварюванням, світловим полюсом, панеллю ламп в цілому за допомогою горячого цинку, зовнішнього вигляду поліефірного порошкового покриття, захист протягом 30 років, без корозії.

3, електрична підйомна система електричного піднімання, електричні двигуни, підйомники, канати з гарячим цинком і гумовими кабелями та іншими компонентами. Світлодіодна установка корпусу, швидкість підйому від 3 до 5 метрів на хвилину.

4, високополюсний світлове направляюче, система вивантаження складається з направляючого колеса та композиції направляючої рукоятки, щоб переконатись, що підсвічування плити під час підйому не відбувається бічними рухами для захисту пластини лампи на місці, коли лампа може автоматично падати і заблокована гачком

5, освітлення полюсної лампи складається з 8шт або 12шт 400 Вт потужних світлодіодних ліхтарів

6, полюсна лампа система блискавкозахисту: 1,5м довга освітлена установка довгої молнії, встановлена ​​на землю довжина 1м довжини дроту та підземні болти.

7, режим помаранчевого лампи в режимі електричного керування, щоб панель лампи була надійно та безпечно розташована на відстані 2,5 м від землі, щоб полегшити технічне обслуговування. Ручний пульт дистанційного керування високополюсної лампою має вихідну лінію, оператор може розташовуватися на панелі керування лампою пульта дистанційного керування на 5 метрів, щоб забезпечити персональну безпеку оператора.

8, високополюсний лампой низького тиску Усі лампи та ліхтарі стандарту пломбування IP65, щоб запобігти пилу, занурення в дощ, захист світла, електричний термін служби. Матеріали для ламп, як правило, використовуються при хорошій корозійній стійкості лиття під тиском алюмінію.

Вищезазначена висота квадратного висоти мачтових конструкцій та опис параметра, якщо вам потрібно придбати лампочку, то ви можете надіслати нам електронне повідомлення. на sales@sxyhzm.com