Гаряча продаж модуль типу світлодіодні вулиці

Як ранній потужних Світлодіодних ламп і більш інтегрованою дизайн, тобто, світло-shell і світлодіодні пристрої з'єднані один з одним і укладений у склі, що робить обслуговування надзвичайно важко, але також впливають на життя в цілому, лампа, не може зустрітися Світлодіодною технологією розвитку, не можуть бути стандартизовані.

Вулиця джерело світла модуль є для вирішення цих практичних проблем основної програми. Світлодіодні ліхтарі стають основного виробництва рішень на підприємстві.

Модульні видалити з легку збірку, технічне обслуговування, заміну і інші особливості відмінний.

Yahua освітлення є професійним займається світлодіодні вулиці продукт розроблення, виробництва та продажу в одному високотехнологічних підприємств, компанія, відповідальна особа, andquot; наших самостійно розробленої масове виробництво модуля запалює життя до 100 000 годин, більше, ніж 150lm / W, індекс кольору рендеринга більше, ніж 70Ra, додатковий колір температура 2700-7000 К, світло - випромінюючих кут 85 ° * 135 °.

З технічної точки зору Світлодіодного освітлення продукти себе надає велике значення для функціональних досліджень і розробок, є стандартизований продукт, який є заміною світлодіодні освітлення продукти, необхідні умови для традиційних освітлення.


Родзинкою цього продукту є розумні об'єктив структуру, через її поверхні форма, як сідло подібний, так, що через суміжні секції яких гладку поверхню світло опромінення ділянки накладалися один з одним, прийняття місці більш рівномірний, гарне освітлення.

Модуль світлодіодні вогні продукти були продані в світі використовують і була визнана клієнтами, нижче наводиться частина клієнтів оцінювання вуличні світлодіодні moudle:


1, продукції високої світловим ефективності, економічної енергії, відповідають вимогам дизайн;


2, продукт рентабельним, покращений продуктивності, очевидна ефект енергозбереження;


3, Світильники із світло ефект, покращений, відповідно до стандартів освітлення дороги, покращений конфігурації;


4, Модульна структура дизайн продукту влади конфігурації безкоштовно для полегшення відповідні вимоги до влади, освітлення сцени


5, один об'єктив дизайн, модуль водонепроникний ефект;


6, модуль джерело світла і водіння електричних поділу, щоб уникнути взаємних перешкод;


7, охолодження матеріал для алюмінієвого сплаву, реальні дерева є очікуваним, недорогі;


8, лампа установки зручність, простота обслуговування, проста операція


9, конфігурації продукту є високим, стабільна продуктивність співвідношення;


10, продуктивність обробки поверхні продукту, зустрітися гостинна атмосфера, сіль спрей опору