Світлодіодні ліхтарі вночі, щоб зменшити яскравість Великобританії вуглецю скорочення правильний зберегти ціну

Хартфорд County, на північ від Лондона, Великобританії почне настроїти яскравість вогні, ще більше заощаджень. У минулому році, Хартфорд County, була поступово знижується багато витрат провінцій. Тепер державних установ і думати про нові способи, щоб заощадити гроші, в середині ночі за рахунок зниження яскравості Світлодіодний світло, щоб заощадити гроші.

Цей andquot; яскравість світла й Увімкнути, щоб зменшити число ofandquot; З першої партії тест план дозволить світлодіодні ліхтарі починають працювати. Ця програма зосереджується на деяких областях протягом ночі, щоб зменшити сяйво вогнів, вулиці, Запалюючи і скоротити час. Існуючі вулиці в 11 oand #39; годинник вночі до 6.00 загрози був знижений до 25% яскравість.

Світлодіодні ліхтарі не тільки ніж традиційні високого тиску натрію вогні скоротити викиди вуглекислого газу, а також допомогти уряду для досягнення мети податок на викиди вуглецю викидів. Зменшення яскравості світла буде можливість подальшого зменшення енергоспоживання на 25%, з кілька хвилин на день, щоб скоротити час операція після піску в башти, рік може заощадити близько 92 годин освітлення годин