Заміна вулиці світлодіодні

З швидким розвитком Світлодіодне освітлення і фону зниження викидів енергозбереження Докладніше буде замінено світлодіодні ліхтарі,вуличні ліхтаріз бізнесу можливості почали фігури, очікується, кількість глобальних вулиці ламп у 2025 досягне 350 мільйонів світла. Нещодавно які міста відкрили світлодіодні ліхтарі для установки проекту?

Монреаль, Канада, 132,000 вуличні ліхтарі будуть перетворені в світлодіодні ліхтарі

Він повідомив, що Монреаль, Канада, муніципальний уряд буде його 132,000 вуличні ліхтарі в Світлодіодної продукції, джерело світла для прийняття рішення.

Монреаль ситі є плани для заміни ламп розжарювання в дешевше, більш енергоефективні світлодіодні ліхтарі (4000K). Однак, беручи до уваги високу колірну температуру може принести проблеми зі здоров'ям, місто людей заперечували проти цього. Багато людей люблять Торонто і Чикаго 3000K джерело світла продуктів.

Монреаль мер сказав, що незважаючи на муніципальним урядом ще не зробили рішення, але тепер відмовитися від 4000K голос високий. Він повідомив, що після того, як використання яких колір температури на основі продуктів, Монреаль, можливо масштабного проекту торгів.