Вулиця світлодіодні замінять традиційні дороги вогні

Вулиці Світлодіодний світло замінять традиційні дороги вогні

Що таке Світлодіодний вулиці світло?

Джерело світлодіодні світла (світлодіодні випромінюють діоди) як джерело світла дороги, освітлення, відомий як світлодіодні ліхтарі, ядро є світлодіодні джерела світла (за багато потужних Світлодіодних білий через змішаних з'єднання). Висока ефективність, збереження енергії, охорони навколишнього середовища і довгого життя характеристик, таких як на чолі з, так світлодіодні джерела світла може бути перший застосунок у дорозі і тунель освітлення.

Вулиця світлодіодні лампи переваги продуктивності що?

Перший, довге життя. Традиційні дорожньому освітленні високого тиску sodium лампа, потужні LEDand #39; s життя, як правило, до 5 до 7 мільйонів години, а загальне life високого тиску натрію лампу близько 20000 годин, дорога, Запалюючи високого тиску натрію лампа життя тільки 5000 годин. Світлодіодні джерела світла життя і диск ланцюга спільного життя у дуалів визначити життя світлодіодні ліхтарі, під проводом життя не дорівнює НАВІВ лампа життя, але з поточного технічного рівня Світлодіодна лампа життя може бути більше, ніж традиційні високого тиску натрію придатності.

По-друге, висока світловіддача, низьке енергоспоживання. Світлодіодні вулиці світло, через його добре напрям загальної ефективності світла до 80% або більше; і традиційних вулиці світловіддача, як правило, тільки 65-70%. Крім того, СВІТЛОДІОДНІ ліхтарі від 0% до 100% спектр контролю слабкіше, і високого тиску натрію лампи освітлення вулиць рівномірність залишає бажати кращого.

По-третє, висока колір рендеринга. Відображення кольорів високої допомагає трафіку і пішоходам краще визначити мети, в той же дорозі яскравість умови краще умови дорожнього руху. Традиційні високого тиску натрію лампа рендеринга індекс кольору ра становить лише близько 20, вулиці світлодіодні лампи рендеринга індекс кольору до 80 або близько того.

По-четверте, швидкий відповідь. Апаратура високого тиску sodium лампа і галогенні лампи і так на потреби десятків секунд або навіть дуже час, треба почекати 3-6 хвилин перезапустити охолодження. Світлодіод починається лише кілька десятків секунд натрію (ns), не чекати, для негайної перезавантаження, світлодіодні лампи можуть бути у безперервному вкл / викл держави.

П'ятий, низьким рівнем викидів вуглецю, навколишнього середовища, захисту здоров'я. Світлодіодні для використання вітру і сонячних фотоелектричних технологій і взаємодоповнюючі технології, які використовуються в дорозі, реальні енергозбереження та охорони навколишнього середовища. В той же час, світлодіодні ліхтарі не містять ртуть і свинець і інших шкідливих речовин, але й вторинної переробки, ні забруднення навколишнього середовища.

По-друге, світлодіодні ліхтарі також є потенційно низька загальна вартість, міцну структуру, моделювання пластичності та інші переваги.

Світлодіодні ліхтарі у всіх відносинах, там є велика перевага в розвитку країни кілька разів за останні роки розробки стандартів вулиці світлодіодні лампи і поступово стандартизувати його стандартам. Державної політики підтримки та фінансова допомога, можна прогнозувати розвиток світлодіодні ліхтарі тільки допоможе краще і краще, і швидкість буде дуже швидко.

Світлодіодні ліхтарі стане найкращим вибором для дорожнього освітлення енергозберігаючі трансформації.

Світлодіодні освітлення продукти в даний час на ринку дуже широкий спектр додатків, будинку освітлення, Ландшафтне освітлення, зовнішнє освітлення, освітлення дороги тощо, які дорожньому освітленні і вітчизняного виробництва і життя і розвитку тісно пов'язані стати Національна та міського розвитку, планування лампа світлодіодні вулиці відіграє важливу роль у міських дорожньому освітленні, через його високу ефективність , енергозбереження, навколишнього середовища, довговічність, простота обслуговування та іншими істотними функціями, особливо з прискоренням урбанізації в Китаї. Можна побачити, що розвиток нових енергозбереження, екологічного захисту, високу ефективність, довге життя, висока колір надання індекс світлодіодні вогні на cityand #39; s Енергозберігаюче освітлення має дуже важливе значення!