Що таке високоякісні тунельні вогні?

Що таке високоякісні тунельні вогні?

Тунельні вогні як спеціальний розділ повноцінної дороги, коли транспортний засіб переходить в, через і з тунелю нових оптичних тунельних ліхтарів, нові оптичні тунельні ліхтарі ведуть процес, з'явиться серія візуальних проблем.

Вибір тунельної лампи оболонки з високою міцністю, гарним матеріалом для захисту навколишнього середовища від прошарку, прозорими штучками для зміцнення міцного скла, пилоподібної, водонепроникної, антикорозійної іржі. Багатоканальна антивібраційна структура та високотехнологічне поверхневе покриття, різноманітні близькі високочастотні високочастотні вібрації не можуть впливати на лампу, а в майстерні, на дорожній полотнині, залізничному та іншій високочастотній вібрації та вологості, температура навколишнього середовища, довгострокова стабільна робота.

Легка ефективність, вибір високоінтенсивної газорозрядної лампи як джерела світла, висока світловий ККД, тривалий термін служби, з використанням різних дзеркал може забезпечити багатоцільове освітлення; і, пом'якшуючи, не спричинить сліпучого чи іншого дискомфорту. Баластний вибір технології термозахисту для забезпечення тривалості лампи. Імпортований з високочистого дзеркала анодований алюмінієвий дзеркальний матеріал і за допомогою точного розподілу світла, коефіцієнт потужності більше 0,9, відображає високу ефективність, хорошу передачу світла, енергозбереження та захист навколишнього середовища.

Тунельне світло з високою світловою ефективністю, тривалістю життя тощо, для тунелів, майстерень, великих складів, заправних станцій, майданчиків, металургії та різних заводів, будівельних та інших місць. Завдяки своєму вибору газорозрядної лампи високої інтенсивності як джерела світла, може використовуватися з різними відбивачами, може досягти багатоцільового освітлення. Зм'якшуйте лікування, люди не вироблять сліпучої або іншої дискомфортної реакції. Баластний тепловий захист технології, щоб забезпечити термін служби лампи. Імпортується високочистий зерна алюмінієвого анодованого матеріалу для дзеркального відтворення та точного розподілу світла, коефіцієнт потужності більше 0,9, відображає високу ефективність, хорошу передачу світла, енергозбереження та захист навколишнього середовища.