Світлодіодний тунельний світлодіодний підвісний кут Мутіл

Відомості про продукт

Світлодіодний тунельний світлодіодний підвісний кут Мутіл

Існують різні типи світлодіодних тунельних світильників для освітлення. Легко встановити. В той час, як його алюмінієвий корпус, хороші джерела тепла, надійні світлодіодні джерела та декілька драйверів означають нульову підтримку.


З 15-річним досвідом роботи в тунельному освітленні, освітлення Yahua пропонує найдосконаліший світильник для тунельного та підземного освітлення для широкого кола проїжджої та залізничної техніки. Нове світлодіодне тунельне освітлення забезпечує енергозберігаючі і стабільні рішення для додатків, які зазвичай використовують світильники потужністю 90-300 Вт з декількома монтажними конфігураціями.

Високо спроектований для оптимального термічного управління та оптичних характеристик, забезпечує надійну роботу протягом 15 років з декількома освітленнями на платформі, яка може витримувати вимогливі умови тунельного освітлення.

Застосування:

Тунелі

Підземні переходи

Криті автостоянки

Громадські та промислові райони


Усередині цих світових відомих виробників та підрядників у Туннельній світлі в Китаї YAHUA є надійним постачальником, що має великий підйомний підвісний підвісний тунельний світлодіодний освітлювальний проект. З товарами для продажу ви можете придбати оптовий тунельний світло гарного дизайну за низькою ціною та низькою ціною від нашої фабрики.

Розслідування